Ashdown ABM-300-EVO IV
300W Bass head
Varenr: 1123693
Ashdown ABM-300-EVO IV 300W Bass head Ashdown ABM-300-EVO IV 300W Bass head Ashdown ABM-300-EVO IV 300W Bass head Ashdown ABM-300-EVO IV 300W Bass head
Midlertidig utsolgt!
Send epost til post@evenstadmusikk.no for leveringstid
Send meg mail når varen er på lager
Produktteksten på denne varen er maskinoversatt. Trykk her for å se originalspråk (engelsk).
nå i Den femte inkarnasjonen, ABM Evo IV Pairs klasseledende forforsterkning av sofistikering med opparbeidet kraftverk og en helt ny 9-band EQ-tilgjengelig i  tre hodeversjoner vurdert til 300W, 600W og 1200W.
The  ABM ??300 EVO IV  Lag ABM forforsterker med A  kraftig 300W Power Stage.
Variable Valve Drive Plus - Fra Zero to Rock Hero!
Den beste ekv. Bare blitt bedre!
Bassister som kobles til Evo IV, vil bli møtt med en gang ved flimring av den nye inngangen VU -måleren, slik at de raskt kan finne det søte stedet for instrumentet sitt. Derfra har Evo IV en sofistikert 9-bånd EQ, med kjent bass, midtre og diskantkontroller og seks glidebrytere som gir presisjonskutt og boost ved 100Hz, 180Hz, 340Hz, 1,3 kHz, 2,6 kHz og 5kHz. EQ kan byttes inn via fotbryter og tar spilleren fra en flat fretløs lyd til deres favoritt EQ -innstilling øyeblikkelig. Den nye 9-band EQ er en åpenbaring av sonisk perfeksjon og vil overraske eldre ABM-brukere.
En knottkompressor
Profesjonelle tilkoblinger
Spesifikasjoner
Strømutgang: 300 watt
Strømbehov: 115-230 Volt
Speaker Output: 4 X Jack/Speakon Output
Frekvensrespons: -3dB @ 17Hz und 30khz
Høy instrumentinngang: Impedance 3,9m ohm, input Range 150MV
Lav instrumentinngang: Impedans 10k ohm, inngangsområde 300mV - 40V P -P
Linjeinngang: Impedans 22k ohm, inngangsnivå 0DBU Nominell
Di -utgang: 600 ohm balansert, nivå 0DBU nominell
Tuner output : Impedans 22k ohm, nivå 0DBU Nominell
Impedans: Minimum 4 ohm per side
Effekter Send: Impedans 22k ohm, nivå 0DBU Nominell
Effekter Retur: Impedance 22k ohm, input nivå 0dbu Nominell