Produktteksten på denne varen er maskinoversatt. Trykk her for å se originalspråk (engelsk).
Studiolive 64s er en 64-kanals mikser som bringer kraften til en stor formatkonsoll til småformat digital blanding. Drevet av den nye Quad-Core Presonus Flex DSP-motor og bland buss. Med 128 (64x64) kanaler av USB-opptak, 128 kanaler av AVB I/O, fleksible rutingsalternativer og studioklasse-lydkvaliteten som gjorde studiolive miksere berømte, gir studielivet 64-tallet en virkelig eksepsjonell mikseopplevelse som i en klasse i en klasse av sitt eget.
Drevet av den nye firekjernen Presonus Flex DSP-motoren for å gi mest behandling av enhver digital mikser i sin klasse 76 input-channel digital mikser med 33 berøring -følsomme motoriserte fadere - 64 kanaler (individuelt hentet fra hvilken som helst av de 32 lokale digitalt kontrollerte Xmax -mikrofonene/linjens innganger eller hvilken som helst AVB, USB eller SD -inngang)
- 2 balanserte stereo aux innganger
- 1 stereo tape input (RCA, Bluetooth™ connectivity, USB, AVB or SD)
- 8 FLEX FX returns
- 1 Talkback
- 43 Mix -busser
- 32 FlexMixes (AUX, undergruppe, Matrix)
- 8 Dedikerte Flex FX -busser
- Stereo hovedbuss < /li>
- Hovedmono/senterbuss med senkanalnivå Send og senterdivergens
- 52 6 Samtidige prosessorer
- HPF
- Gate/Expander
- Kompressor med fettkanal-plug-in-modeller
- 4-bånd/6-bånd parametrisk EQ med fettkanal-plug-in-modeller
- Limiter
- 31-band grafisk Eq
- 8 Flex FX-spor med legendariske klassiske reverb-emuleringer og forsinkelser
- Statens rommodellerte fettkanalkompressor og EQ-plugin-moduler tilgjengelig på hver inngangskanal og utgangsbuss
- Flex FX Multi-Effects-prosessor med 8 spor for å laste legendarisk Reverb-emuleringer og forsinkelser med 8 dedikerte effekter busser
- 24 DCAs for å kontrollere grupper av kanaler
- 128-kanal (64x64) registrering over USB
- Onboard Multi-Channel SD-opptaker (34x34) med ekte virtuell lydsjekkmodus
- AVB-nettverk ombord (64x64) for å koble til andre miksere, NSB-serie scenebokser, Earmix 16M Personal Monitor Mixers og mer
- Bruker Profiler for å administrere flere operatører med tilpassede tillatelser
- per kanal digital lapping fra en hvilken som helst Alog, AVB, USB eller SD -kortkilde
- DAW -kontroll
- Advanced Studio One Control Integration
- MCU -emuleringsmodus optimalisert for logikk
- HUI -emuleringsmodus optimalisert for Pro -verktøy
- Fjernkontroll Hver blandingsfunksjon fra datamaskinen, iPad eller Android -nettbrettet med UC -overflate (inkludert)
- Sett Musikernes skjermblanding under fingrene med QMIX-UC (inkludert) for iOS eller Android
- Capture Multitrack-programvaren inkludert
- Automatisert virtuell Soundcheck
- Studstudier for butikkstudier som Studiolive Mix Med lyden din
- Advanced Studio One Integration (Studio One Artist inkludert)
- XMAX MIC Forforsterkerkontroll fra Studio One
- Kontrollfett Kanalparametere fra Studio One Mixing Console